Pisak Brush Pen Sakura Micron Blac

Pisak Brush Pen Sakura Micron Blac
Producent: Sakura
Miejsce produkcji: Japonia
Pisak pędzelkowy Pigma Brush japońskiej marki Sakura to rewelacyjny, nowoczesny pisak wypełniony tuszem Archival na bazie wody z końcówką w formie pędzelka, umożliwiają pisanie, szkicowanie i malowanie ze zmienną grubością linii. Końcówka reaguje natychmiast na zmianę nacisku, dając dokładne i spójne prowadzenie linii. Zawarty tusz Pigma Ink to jeden z najlepszych tuszy. Zaletą popularnego cienkopisu jest to, że atrament jest archiwalny, po wyschnięciu nie rozmazuje się, jest wodoodporny i nie blaknie z biegiem czasu. Zawiera nietoksyczny tusz o intensywnej barwie. Pisaki nie przesiąkają przez papier.

Wysokiej jakości cienkopisy idealne są do mangi, komiksów, kaligrafii, lineartu, pisania, kreślenia, rysowania, tworzenia szkiców, ilustracji i dekoracji.

Cienkopis Pigma Bush pewnie leży w dłoni i komfortowo się go użytkuje. Praca z tymi pisakami to sama przyjemność i gwarancja zadowolenia.

Kolor: Czarny
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
9.50

Nasi klienci wybrali także

Kalka ołówkowa pokryta jest fioletową masą pisząca i przeznaczona jest do sporządzania odbitek ręcznych. Kalki produkowane są w wysokiej
Kalka Ołówkowa A4 Fioletowa 50szt.
Profesjonalne farby akwarelowe w kostkach.

Charakteryzują się intensywnym nasyceniem barw, które nie słabnie nawet przy zastosowaniu
Farby Akwarelowe Białe Noce Sonnet 24 Kol
99.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
Polecam: 1589
Nie polecam: 1
Zgodność z opisem
5,0
Czas wysyłki
5,0
Koszt wysyłki
4,9
Obsługa kupującego
5,0
Pokaż listę aukcji Pokaż stronę "O mnie"