Kotki i kaczka

Kotki i kaczka
Producent:
Wiek: 8+
Wymiary: 30x40
Właściwości: Rozwijanie zdolności manualnych
Miejsce produkcji: USA
Podłoże: Tekturowa tablica malarska
Ilość farb: 10
Ilość pędzli: 1
SKŁAD ZESTAWU

1. Tablica malarska która jest pokryta płótnem malarskim uniwersalnie gruntowanym z nadrukiem o wymiarze 30 cm x 40 cm i opisanymi numerycznie kolorami.

2. Farby akrylowe ( zestaw 10 szt. ) rozcieńczalne wodą w słoiczkach ponumerowane w ilości niezbędnej do dokończenia pracy. Po ok. 30 minutach stają się wodoodporne.

3. Pędzel syntetyczny


PRZYGOTOWANIE DO PRACY

Znajdź wygodne , naturalnie oświetlone , płaskie miejsce. Dodatkowo będzie ci potrzebna paleta plastikowa ( dołączona w zestawie ) do mieszania kolorów oraz czysty kawałek kartki lub tektury do podłożenia pod farby. Pamiętaj by przed malowaniem odstawić farby na na 10 minut wieczkiem do góry.

MALOWANIE

Zapoznaj się z kolorami w zestawie. Zacznij malować od góry obrazka, staraj się zamalować pola o jednakowych numerkach, by nie trzeba było często zmieniać kolory , a co za tym idzie , często myć pędzelka. Staraj się pokryć farbą wszystkie nadruki. Wszelkie poprawki możesz dokonać posługując się obrazkiem drukowanym ne wewnętrznej części okładki.

MIESZANIE KOLORÓW

W niektórych polach znajdziesz dwa numery. W takim przypadku użyj jednakowej ilości każdej z farby , pamiętaj o umyciu pędzla przed zanurzeniem go w kolejnym pojemniczku z farbą.


WYKAŃCZANIE

Kiedy pokolorujesz już wszystkie pola ocen swoją pracę - porównaj z rysunkiem na zewnętrznej stronie opakowania. Sposób wykończenia może zależeć też od twojej inwencji

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
38.00
99.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
Polecam: 1589
Nie polecam: 1
Zgodność z opisem
5,0
Czas wysyłki
5,0
Koszt wysyłki
4,9
Obsługa kupującego
5,0
Pokaż listę aukcji Pokaż stronę "O mnie"