Plastelina pływająca polecana jest do wykonywania figurek, które doskonale nadają się do puszczania na wodzie. Jest dużo lżejsza od zwykłej plasteliny, lżejsza od wody. Jest bardzo miękka i łatwa do ugniatania. Doskonale zachowuje nadany jej kształt. Dostępna w 10 intensywnych i żywych kolorach.
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
10.99zł
Nasi klienci wybrali także
Szybkoschnący, bezkwasowy, alkoholowy tusz. Kolory można mieszać z rozpuszczalnikiem. Pojemność: 20ml
W dniach 06.07.2026 - 10.07.2026 sklep internetowy nie będzie realizował zamówień z powodu przerwy wakacyjnej.
Można w tym czasie robić zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
Realizacja zamówień nastąpił po 13 lipca i czas wysyłki wyniesie do 2 dni roboczych.
Instytucje edukacyjne zainteresowany składaniem zamówień na tzw. " Odroczony termin płatności " prosimy o złożenie zamówienia przez nasz sklep wpisując w uwagach do zamówienia "Odroczony termin płatności "
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu meilowego sklep@e-plastyczny.pl ( będziemy odpowiadali na meila podczas urlopu do 24 godzin )