Galopujące konie

Galopujące konie
Producent:
Wiek: 8+
Wymiary: 30x40
Właściwości: Rozwijanie zdolności manualnych
Miejsce produkcji: USA
Podłoże: Tekturowa tablica malarska
Ilość farb: 10
Ilość pędzli: 1
Paleta malarska: Tak
Namaluj własne galopujące konie. Zobacz jakie to proste. Artykuły dołączone do zestawu pomogą Ci w tym

Zawartość zestawu:

1. Tablica malarska która jest pokryta płótnem malarskim uniwersalnie gruntowanym z nadrukiem o wymiarze 30 cm x 40 cm i opisanymi numerycznie kolorami.
2. Farby akrylowe ( zestaw 10 szt. ) rozcieńczalne wodą w słoiczkach ponumerowane w ilości niezbędnej do dokończenia pracy. Po ok. 30 minutach stają się wodoodporne.
3. Pędzel syntetyczny

PRZYGOTOWANIE DO PRACY

Znajdź wygodne , naturalnie oświetlone , płaskie miejsce. Dodatkowo będzie ci potrzebna paleta plastikowa do mieszania kolorów oraz czysty kawałek kartki lub tektury do podłożenia pod farby. Pamiętaj by przed malowaniem odstawić farby na na 10 minut wieczkiem do góry.

MALOWANIE

Zapoznaj się z kolorami w zestawie. Zacznij malować od góry obrazka, staraj się zamalować pola o jednakowych numerkach, by nie trzeba było często zmieniać kolory , a co za tym idzie , często myć pędzelka. Staraj się pokryć farbą wszystkie nadruki. Wszelkie poprawki możesz dokonać posługując się obrazkiem drukowanym ne wewnętrznej części okładki.

MIESZANIE KOLORÓW

W niektórych polach znajdziesz dwa numery. W takim przypadku użyj jednakowej ilości każdej z farby , pamiętaj o umyciu pędzla przed zanurzeniem go w kolejnym pojemniczku z farbą.

WYKAŃCZANIE

Kiedy pokolorujesz już wszystkie pola ocen swoją pracę - porównaj z rysunkiem na zewnętrznej stronie opakowania. Sposób wykończenia może zależeć też od twojej inwencji
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
38.00
99.9% kupujących poleca tego sprzedawcę
Polecam: 1589
Nie polecam: 1
Zgodność z opisem
5,0
Czas wysyłki
5,0
Koszt wysyłki
4,9
Obsługa kupującego
5,0
Pokaż listę aukcji Pokaż stronę "O mnie"