Klej i lakier bez połysku, tworzący powierzchnię wodoodporną, rozpuszczalny wodą. Uzywany do ozdabiania technika decoupage powierzchni drewna, masy papierowej, szkła, terakoty, gipsu, kamienia czy styropianu. Zdobiona powierzchnię smarujemy lakierem, nakładamy na nią wycięte wzory tym samym lakierem smarujemy powierzchnię motywu i na koniec nakładamy na całą powierzchnię znowu lakier. Po wyschnięciu powierzchni lakierujemy ja na nowo rozpuszczonym odrobiną wody lakierem. Nieodporny na mróz.
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
19.99zł
Nasi klienci wybrali także
Dwuskładnikowy wodny preparat do delikatnych spękań ( crackle). Zestaw składa się z 2 składników: 1 nakładamy na oczyszczoną, dekorowaną
W dniach 06.07.2026 - 10.07.2026 sklep internetowy nie będzie realizował zamówień z powodu przerwy wakacyjnej.
Można w tym czasie robić zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
Realizacja zamówień nastąpił po 13 lipca i czas wysyłki wyniesie do 2 dni roboczych.
Instytucje edukacyjne zainteresowany składaniem zamówień na tzw. " Odroczony termin płatności " prosimy o złożenie zamówienia przez nasz sklep wpisując w uwagach do zamówienia "Odroczony termin płatności "
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu meilowego sklep@e-plastyczny.pl ( będziemy odpowiadali na meila podczas urlopu do 24 godzin )